Ödeme ve Teslimat

Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.
Yurtdışı müşterilerimiz de Mastercard ve Visa logolu tüm kredi/banka kartları ile iyzico posları üzerinde işlem gerçekleştirilebilmektedir. Yurtdışı müşterilerimizin kart bankalarının Türk Lirası (₺) ile ödeme yöntemine ve yurtdışı alışverişine izin veriyor olması yeterlidir.

Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; PKC Grup Kozmetik Sanayi Ticaret Limited Şirketi üç iş günü içerisinde ürün bedelini, ödemeyi gerçekleştirdiğiniz kredi kartınıza iade eder.

Türkiye içi Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri en kısa sürede kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 1-3 iş günüdür. Cuma gününden itibaren verilen siparişlerin gönderimi bir sonraki haftaya kalabilir. 
Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. Girdiğiniz adres ve telefon bilgilerinin eksiksiz ve hatasız olduğundan emin olunuz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Şirketimizin İzmir deposundan ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişiniz herhangi bir kargo kampanyamıza tabi olmadığı takdirde, 2500₺ ve üzeri tutarlar için ücretsiz kargo, 2500₺ altı için sabit kargo ücreti 99.95₺ 'dir. 
Teslim alınmayan siparişlerin, tarafımıza geri gönderiminden ve/veya tekrar müşteriye gönderiminden doğacak masraflardan müşteri sorumludur.

Yurtdışı Teslimat

Şu anda yurtdışı satışımız ve teslimatımız bulunmamaktadır.

Kargo Takibi

Kargo takibinin, müşteri tarafından, siparişin verildiği e-posta adresine gönderilen Kargo Firma Bilgisi ve Kargo Takip Numarası ile kargo şirketinin ilgili sayfa / uygulama veya şubelerinden yapılması gerekmektedir.
Teslim alınmayan kargoların, tarafımıza geri gelmesi halinde oluşabilecek masraflardan müşterilerimiz sorumludur.

Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 
Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

Lütfen dikkat ediniz!

Kargonuzu teslim alırken, sevkiyat sırasında zarar görmüş olma ihtimaline karşın, firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
Ürün hasarlı ise hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@kivircikmarket.com mail adresine bildiriniz.