Hakkımızda

Türkiye'nin ilk ve tek, dalgalı ve kıvırcık saçlara özel online mağazasına hoş geldiniz! Kıvırcık Market, dünyaca ünlü, Kıvırcık Kız Metodu'na (Curly Girl Method) uygun, temiz içerikli, yüksek kalite ve performanslı marka ve ürünlerin yetkili satıcısıdır. As I Am, Bounce Curl, Cantu, Camille Rose Naturals, Kinky Curly, Mielle Organics, SheaMoisture ve Treluxe bu ithal markalardan sadece bazıları...

Doğal saçlarını, dalga ve kıvırcık desenini, en verimli şekilde kullanmak isteyen ve buna nereden başlayacağını, doğru ürünlere nasıl ulaşacağını bilmeyen kişilere hizmet vermek üzere; kendi bilgi ve tecrübe birikimimizle, Eylül 2020'de, Türkiye'nin ilk kıvırcıklara özel marketi "Kıvırcık Market"i kurduk.

Dalgalı ve kıvırcık saçların ihtiyacı olan her türlü ürünü ve aksesuarı tek bir yerden temin edebileceğiniz kapsamlı bir alışveriş hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Motivasyonumuz

Güzellik klişelerini yıkmak ve doğallığı kucaklamaktır. Tüm saç desenleri güzeldir, biz de bu güzelliği benimsemeniz için yanınızdayız!

"Kabarıklık, dönüşmeyi bekleyen bir kıvırcıktır." L. Massey